تازه ها

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 , از مجموع 8

موضوع: تاپیک معرفی و آشنایی کاربران گرامی

1. Top | #1
    Awards:
    Master Tagger

عنوان کاربر
    مدیر کـــــــــل باشگاه
    شماره عضویت
    8
    Level
    1
    Level completed: 99%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 0%
    تشکر شده 544 بار در 176 ارسال

تاپیک معرفی و آشنایی کاربران گرامی

درود بر همه شما کاربران عزیز و محترم

گویندگان بدون مرز باشگاهی است که در زمینه فرهنگ و هنر ( بویژه هنر هشتم ) گام برمی دارد .

سرمایه ما شما مخاطبان و کاربران عزیز هستید .

ما دوست داریم شما گرامیان را بهتر بشناسیم .

به همین منظور این تاپیک را راه اندازی کردیم تا وسیله ای باشد برای معرفی و آشنایی ما با شما عزیزان .

در این تاپیک می توانید خود را به دیگران معرفی کنید و مشخصاتتان را بنویسید ، بنابراین با یکدیگر بیشتر و بهتر آشنا خواهیم شد .

امیدوارم هر روز در اینجا با نفرات جدیدی آشنا شویم .

بهترینها را برایتان آرزو می کنم ، شاد باشید و تندرست .
    آنهایی که به اندازه ی بایسته دیوانه اند

تا خود را توانا به دگرگونه ساختن دنیا بدانند

همان هایی اَند که چنین می کنند

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

2. 3 کاربر مقابل از Khosro عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

H@T@M (شنبه ۱۴-۱۰-۱۳۹۲),MAHYAR (سه شنبه ۱۵-۱۱-۱۳۹۲),Scorpion (شنبه ۱۲-۱۱-۱۳۹۲)

3. Top | #2

عنوان کاربر
    کاربر باشگاه
    شماره عضویت
    1319
    Level
    1
    تشکر شده 28 بار در 12 ارسال
    خب یه خورده این تاپیک دیر زده شده اما بازم خوبه ماهی رو هروقت از آب بگیری تازست. از خود شما شروع کنیم چطوره؟
    ​که مازندران شهر ما یاد باد......همیشه بر و بومش آباد باد

4. 5 کاربر مقابل از Red_Viper عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Aflaton (سه شنبه ۱۷-۱۰-۱۳۹۲),H@T@M (پنجشنبه ۰۳-۱۱-۱۳۹۲),Khosro (دوشنبه ۱۲-۱۲-۱۳۹۲),MAHYAR (سه شنبه ۱۵-۱۱-۱۳۹۲),Scorpion (پنجشنبه ۰۳-۱۱-۱۳۹۲)

5. Top | #3

عنوان کاربر
    کاربر پرکار
    شماره عضویت
    631
    Level
    1
    تشکر شده 61 بار در 35 ارسال
    به به.آفرین ، آفرین به خودم ، خیلی سازنده بــــودم ، بله دیگه اگر من نبودم و پیشنهادم نبود حالا این تاپیکم نبود ، دیگه دیگه.خواهش می کنم نیازی به تشکر نیست،وظیفست دیگه .البته دست مسئولینم درد نکنه خدا خیرتون بده .
    خب میبینم که مث مسابقه هفته شده از کی بپرسم ، نفر اول جا خالی داده ، بیا بگو د ، مردم می خوان بشناسنت چرا میدون رو خالی گذاشتی آخه ؟ نفر دوم هم جا رو خالی کرده و پاس می ده به نفر اول ، بابا تو هم یه کمی از خودت بگو بهتر بشناسیمت .حالا که اینطور شد من از خودم شروع می کنم .
    من باند هستم ، جیمز باند ، خداییش عاشق معرفی کردنش بودم .به هر حال بگذریم،اهورا هستم 28 ساله از یه جایی همین دورو برا اما شما همون اسکورپیون صدام کنید.از کارای هنری،هِنری نخونیدا هُنری خوشم میاد .اومدم تو این سایت ببینم چه می کنید.بابا یه کاری بکنید.گویندگان بدون مرزید ناسلامتی بگید ما هم بشنویم .دیدم هدف سایتتون فعالیت در زمینه هنریه منم همچین خوشم اومد تا ببینیم چه می کنید .
    بیاید شما هم شروع کنید خودتونو معرفی کنید ، اصلا ترس نداره ، دیدید ک خودم پیش قدم شدم .منتظرم ، فعلا تا بعد .

6. 4 کاربر مقابل از Scorpion عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

H@T@M (پنجشنبه ۰۳-۱۱-۱۳۹۲),Khosro (دوشنبه ۱۲-۱۲-۱۳۹۲),MAHYAR (سه شنبه ۱۵-۱۱-۱۳۹۲),maryam mortezaei (جمعه ۰۴-۱۱-۱۳۹۲)

7. Top | #4

عنوان کاربر
    بنیانگذار و پشتیبان
    شماره عضویت
    1
    Level
    1
    Overall activity: 26.0%
    تشکر شده 566 بار در 362 ارسال
    حالت من : Mehrabon
    دوستان گرامی

تاپیک معرفی و آشنایی کاربران به این علت ایجاد شد تا کاربرانی که مایل به معرفی خود و کارهایشان هستند اطلاعات مورد نظر را به صورت واقعی در اختیار دیگران بگذارند ! ... هیچ اجباری هم برای افرادی که نمی خواهند اطلاعاتی در موردشان در اینترنت منتشر شود ، نیست و در این مورد تصمیم گیری با خود آنهاست .
    بنابراین برای آندسته از دوستانی که تصمیم به معرفی خود گرفته اند، نمونه یک معرفی صحیح را می آورم ! ...

بنده [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] متولد 1353 در شهر رشت هستم . سال 69 مدرک بازیگری خود را گرفتم و مشغول فعالیت در زمینه هنر هفتم شدم . سال 70 در [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] به کارگردانی رسول صدر عاملی بازی کردم که بیش از دهها بار از شبکه 2 سیما پخش شد !... پس از آن کم و بیش به بازیگری و کارگردانی تئاتر فولکلوریک مشغول بودم . دستی هم در نویسندگی نمایشنامه و فیلم نامه و همچنین داستانهای کوتاه علمی _ تخیلی گرم کردم و گاها دوبیتی هائی نیز می سرودم . در همان زمان ها بود که به فعالیت های ستاره شناسی و علوم فضائی روی آوردم و با جهانی شگفت انگیز مواجه گشتم ، جهانی که جلوی چشم ماست ، ولی اکثرا به آن توجه ای نداریم ! ... همین فعالیت ها باعث علاقه مندی بیش از پیشم به علوم فیزیک و شیمی نیز شد. در آن سالها بود که فهمیدم ابن سینا شدن ، خوارزمی شدن ، داوینچی شدن افسانه نیست و با کمی علاقه مندی و پشتکار ، برای تک تک ماها ممکن خواهد بود ...اما زمان می گذشت و نیازهای روزمره و همچنین حمایت نشدن این فعالیتها (همان داستان تکراری که تا به امروز نیز به قوت خود باقیست ! ) مرا به سمت و سوئی دیگر کشاند... پس به عرصه فناوری اطلاعات وارد شدم و تا هم اکنون که در خدمت شما هستم ، در زمینه سخت افزار و نرم افزار و شبکه و برق و تلفن و خطوط ADSL و رفع مشکلات آن ، راه اندازی وبلاگ و وب سایتهای اوپن سورس و آموزش ، مشغول به فعالیت می باشم . تاکنون با اداره كل آموزش و پرورش ، اداره كل نهاد کتابخانه ها ، اداره كل ديتاي مخابرات ، شرکت های isp ، شرکت های کامپیوتری ، مدارس ابتدايي و راهنمايي و دبيرستانها و افراد متفاوت همکاری داشته و خدمات خود را عرضه کرده ام ... از دنیای هنر هفتم ، تنها به ساخت فیلم مستند علاقه مندم ، در زمستان 87 به سفارش بهزیستی استان فیلمی مستند به نام راه سلامت ( معتادین به کرک و شیشه ) ساختم که قسمتهائی از آن به صورت گزارش خبری در شبکه 3 سیما نشان داده شد... یکی از بهترین علاقه مندی هایم دنیای وب (نرم افزارهای اوپن سورس ، طراحی و گرافیک تحت وب) است و افتخار این را داشته ام که با دوستان ارزشمند و گوناگونی در سطح وب همکاری داشته باشم . یادش به خیر وبلاگ نویسی را از بلاگفا و طنز نویسی شروع کردم که بنا به دلایلی ! ادامه اش ندادم و رفتم سراغ مقوله هایی بی خطر ! ، مثل نوشتن در مورد متافیزیک و کامپیوتر ! ... بیست و اندی سال است که در مورد علوم متافیزیکی نیز در حال تحقیق هستم و هنوز هم جز چند قدم از این ساحل به سوی اقیانوس بی پایانش قدم بر نداشته ام !... وسوسه هنر نیز همچنان در وجودم خودنمائی می کند ! یادم می آید که در دوران بازیگری خود که دوران طلائی دوبله ایران نیز بود به گویندگی شدیدا علاقه مند شدم ولی به دلایل مختلف ، مانند بعد مسافت و نبودن امکانات مالی نمی توانستم از محضر اساتید دوبلاژ و گویندگی بهره مند شوم تا اینکه پس از سالها تجربه کاری در زمینه اینترنت ، جرقه ای در ذهنم درخشیدن گرفت : راه اندازی سایتی رسمی جهت دوبله و گویندگی تحت وب ! البته اشتیاق و مصاحبت با دوستان علاقه مند به این حرفه در این تصميم گیری بسیار موثر بود و همچنین دیدن جوانان با استعدادی که به خاطر مسائل اجتماعی موجود ، راکد مانده اند و گاها به دامان اعتیاد و از خود بیخودی پناه برده اند ! بنابراین در حد توان خويش كارآفريني نموده و براي اولين بار ( در سطح جهانی وب ) باشگاه اختصاصی گويندگان بدون مرز را در سال 1390 بنیانگذاری نمودم و در کنار وظایف روزانه ، مشغول به جذب علاقمندان و فعاليت در این حرفه هنری گرديدم ... هدف من شناخت و پرورش استعدادهائیست که به علت بعد مسافت و نداشتن امکانات مالی ، در چنین اشتیاقی می سوزند و دستشان مانند جوانیهای من به جائی بند نیست ! ... اعتقاد دارم که انسان موجودیست بسیار اسرار آمیز و چند بعدی ! و با اشتیاق می تواند نا ممکن ها را ، ممکن کند !
    اگر هزار بار هم شکست بخورم و تنها بمانم ، برای هزار و یکمین مرتبه بر می خیزم و از نو شروع می کنم

برای هر صخره ای ، یک صخره نورد هم پیدا می شه !

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] *** [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

گریه بر مرگ
    خردمندان صاحبدل خطاست <----------> بلکه باید بر حیات مردم نادان گریست

8. 5 کاربر مقابل از H@T@M عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Aflaton (دوشنبه ۰۷-۱۱-۱۳۹۲),Khosro (دوشنبه ۱۲-۱۲-۱۳۹۲),MAHYAR (سه شنبه ۱۵-۱۱-۱۳۹۲),maryam mortezaei (جمعه ۰۴-۱۱-۱۳۹۲),Scorpion (جمعه ۰۴-۱۱-۱۳۹۲)

9. Top | #5
    Awards:
    Frequent Poster

عنوان کاربر
    هنرجو
    شماره عضویت
    1340
    Level
    1
    تشکر شده 48 بار در 25 ارسال
    به نام خدا.مهیار هستم در سال 1371 در تهران متولد شدم از سن 10 سالگی وارد ورزشهای رزمی شدم که الان به مربی گری در سبک رزمی mma مشغول هستم. از سن 12 سالگی به گویندگی علاقه داشتم اما هیچوقت اعتماد به نفس لازمو برای این کار نداشتم تا اینکه در سن 21 سالگی با اسرار دوستان و اشنایان به عرصه ی گویندگی پا کذاشتم و الان کمتر از 2 ماه است که گویندگی میکنم والبته در کنار این کار به تحصیل رشته ی حسابداری در دانشگاه نیز میپردازم

10. 4 کاربر مقابل از MAHYAR عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

H@T@M (يکشنبه ۱۳-۱۱-۱۳۹۲),Khosro (دوشنبه ۱۲-۱۲-۱۳۹۲),maryam mortezaei (شنبه ۱۹-۱۱-۱۳۹۲),Scorpion (سه شنبه ۱۵-۱۱-۱۳۹۲)

11. Top | #6

عنوان کاربر
    کاربر باشگاه
    شماره عضویت
    1348
    Level
    1
    تشکر شده 5 بار در 1 ارسال
    سلام به همه دوستان و جمع دوبلور ها وگوینده ها
    من نجمه هستم متولد 1374 در مشهد
    من به کار دوبله علاقه زیادی دارم
    یکبار تست مجری گری دادم که چون تن صدای نازکی دارم قبول نشدم. اما الان از طریق یکی از آشنایان تشویق شدم به کار دوبله وبعد هم که با سایت شما آشنا شدم. امیدوارم بتونم به اون چیزی که میخام برسم
    درضمن الانم دانشجوی رشته معماری هستم

12. 5 کاربر مقابل از نجمه عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

H@T@M (شنبه ۱۹-۱۱-۱۳۹۲),Khosro (دوشنبه ۱۲-۱۲-۱۳۹۲),MAHYAR (جمعه ۱۸-۱۱-۱۳۹۲),maryam mortezaei (شنبه ۱۹-۱۱-۱۳۹۲),Scorpion (شنبه ۱۹-۱۱-۱۳۹۲)

13. Top | #7
    Awards:
    Master Tagger

عنوان کاربر
    مدیر کـــــــــل باشگاه
    شماره عضویت
    8
    Level
    1
    تشکر شده 544 بار در 176 ارسال
    با درود به همه شما عزیزان و گرامیان

بنده عادت ندارم از خودم بگویم بیشتر تمایل دارم شنونده باشم ، با این حال بنا به محبتی ک به بنده داشتید اندکی از خود برایتان می گویم .

من خسرو بهنوری هستم ، زاده شهر رشت در استان گیلان . به کارهای هنری علاقه فراوان دارم بویژه گرافیک و گویندگی ، دو هنر ظریف و بسیار زیبا .

از دی ماه سال 90 توسط جناب آقای سید حاتم هاشمی با گروه دوبلاژ اینترنتی آشنا شدم ، برایم عجیب بود دوبلاژ مگر اینترنتی می شود ؟! اما رفتیم به جلو و دیدیم شد .

جالب اینجاست تا آن روز اصلا جناب آقای هاشمی را نمی شناختم ، تنها از روی یک اتفاق با ایشان آشنا شدم و چه پیش آمد فرخنده ای بود آنروز که سبب این آشنایی شد .

در دوبلاژ آن هم به نوع اینترنتی با دوستان بسیار خوبی آشنا شدم ، اما افسوس ک امروز مسیرمان از بسیاری از آن عزیزان جدا شد ، اما کسی چه می داند؟! شاید در آینده این دو خط به هم نزدیک تر شوند .

بگذریم سخن را کوتاه می کنم ، هدف ما چنین بود که با این روش افراد با استعداد در زمینه هنر هشتم را دور هم جمع کنیم در یک جا اما بدون محدودیت مکانی .

تا به امروز با حمایت های شما موفق بودیم از امروز به بعد هم با همراهی و کمک شما مخاطبان گرامی موفق تر از پیش نیز خواهیم شد .

این بود مختصری در مورد خودم و گویندگان بدون مرز .

روزگار به کام ، خرد نگهدارتان .
    آنهایی که به اندازه ی بایسته دیوانه اند

تا خود را توانا به دگرگونه ساختن دنیا بدانند

همان هایی اَند که چنین می کنند

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

14. 2 کاربر مقابل از Khosro عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Scorpion (پنجشنبه ۲۸-۱۲-۱۳۹۳),soroush (دوشنبه ۱۲-۱۲-۱۳۹۲)

15. Top | #8

عنوان کاربر
    کاربر پرکار
    شماره عضویت
    631
    Level
    1
    تشکر شده 61 بار در 35 ارسال
    به به ، اوفینا خلاصه یه معرفی کردی شما.. عجب معرفیم کردی ناقلا ها ... باشه ... یکی طلبت..
    آقا یه چیزی. اینجا زلزله اومده؟! بمب اتم ترکیده؟ چرا اینقدر ساکت و خلوته.. من ؟؟؟ آها من چرا یه مدت نبودم ؟؟ خب دیگه پاک اینجا رو فراموش کرده بودم. رفتم و با برف سال دیگه اومدم به هر حال.چرا اینجا اینقدر خلوته؟ بابا یه کاریش بکنید... ایهاالناس جهان جای تن آسانی نیست. یه تکونی دو تکونی می کنی خونه تکونی .. بابا بتکون دیگه... منتظرما دفعه بعد اینجوری نمیام . خشم آلود میام

16. کاربر مقابل از Scorpion عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Khosro (شنبه ۰۱-۰۱-۱۳۹۴)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران خواننده این موضوع : 0

فعالیت :(نمایش - خوانندگان)

There are no names to display.

کلمات کلیدی این موضوع