تازه ها

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: نقد سریال جنگجویان کوهستان

1. Top | #1
    Awards:
    Discussion Ender

عنوان کاربر
    گروه نقد و بررسي
    شماره عضویت
    783
    Level
    1
    Level completed: 99%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 0%
    تشکر شده 18 بار در 16 ارسال
    حالت من : Narahat

نقد سریال جنگجویان کوهستان

با سلامون عليکم خدمت تمامي مديران،کاربران،اسپايدرها، کاربران ماندگار و کاربران لينک بردار
    اگه تو دورو براي بيست سال دارين که هيچي ولي اگه سنتون يه کم بيشتر مثلا 25 يا 30 شد اون موقع ميشينيم در مورد سريال جنگجويان کوهستان مطلب رو ميخونين.مردم اين سريال که ميخواست پخش بشه ميگفتن بريم سريعتر سريال لينچان ببينيم در حالي که صداوسيما اسم جنگجويان کوهستان رو روش گذاشته بود و جالب اينکه اين مردم بودند که اسم درست اين سيال رو ميگفتن بله اسم درست سريال لينچان بزرگ بود نه جنگ جويان کوهستان در زمان پخش اکثر مردم ايران پاي اين سريال ميخ کوب ميشدن و پلک هم نميزدن.
    داستان از اين قرار بود که 108 تا قهرمان ميرن تو کوهستان ليان شامپو تا به رهبري لينچان بر ظلم کائوچو بشورند.
    و اين ماجراي کوهستان قايم شدن تو کارهاي شرق آسيايي هميشه هست مثل افسانه مافوق تخيلي جومونگ.
    قهرمانان اون عبارت بودند از لينچان،هوسانيانگ،شيچين،تي نيو تبر به دوش با گاو سياه باحالش،هايسانگ پرنده،لوتاي تسبيح به گردن.پلنگي که اسمش يادم رفته اولين رقيب لينچان بود همش پوست پلنگ ميپوشيد،ويانچي صورت آبي ديگه کي بود..اگه کسي يادش اومد تو همين تاپيک تو پستها بگه من ديگه يادم نيست
    بعله 108 تا مرد خوب ميرن به جنگ يک مرد شرور و خلاصه تو هر قسمت يه قهرمان معرفي ميشه و به ماجراي اون رو ميگه تا آخر که بهشون ميگن بيايين ليانشامپو در خدمت باشيم.و سر آخر هم که به کائوچو حمله ميکنند و شکست ميخورند و همه کشته ميشن کوهستان هم خراب ميشه و ميشه کوهستان نفرين شده.....
    .

ها ها ها شوخي کردم آخه آخر کدوم فيلم اينجوري تمام ميشه بله بايد گفت طبق معمول هميشه خوبي برنده ميشه.و ظلم پايدار نميمونه.

اما دوبلورهاي اون
    راوي آقاي محمد خواجويها
    لينچان بهرام زند
    هوسانيانگ مينو غزنوي
    کائوچو پرويز ربيعي
    محمد عبادي به جاي شيچين
    ناصر ممدوح به جاي نينجا آبي يا همون يانچي صورت آبي که با شمشير يکي رو دونصف ميکنه بدون اينکه ازش خوني ريخته بشه
    اين سريال از جمله سريالهاي بوده که چون ترجمه نشده بود براش داستان ساخته شد و از خودشون ماجرا ساختن و جالبه که ما هم فقط نيگا کرديم و هيچ متوجه نشديم.
    دوم اينکه اين سريال در سالهاي سخت بعد جنگ پخش شد و ديدنش روحيه مردم رو بالا ميبرد البته دوبله خوب اين کار رو از ياد نبايد برد در واقع اگه لينچان لينچان شد به خاطر کيفيت عالي دوبله لينچان شد صداي بهرام زند که با اون اطمينان خاصي که دوبله کرده بود به غير از فيلمهاي بروسلي در کمتر جا شنيده شده بود وگرنه داستانش کمي آبکي بود.
    حالا دوتا سوآل ميگن آقاي کيکاوس ياکيده تو اين سريال دوبله کرده ولي من که هرچقدر فکر ميکنم يادم نيست جاي کي بود اما یه حسی میگه جای تایسانگ پرنده بود ولی خیلی مطمعا نیستم.
    هر کي ميدونه کي به کي بود يه ندا به ما بده.
    سوآل دوم اون صداي تينييو که يه تبر تو دستش بود و يه گوساله سياه داشت صداي کي بود.
    وسلام نامه تمام منتظر نظرات هستما نظر يادتون نره

2. Top | #2
    Awards:
    Discussion Ender

عنوان کاربر
    گروه نقد و بررسي
    شماره عضویت
    783
    Level
    1
    دیدی چی شد یادم رفت فونت عوض کنم

3. Top | #3

عنوان کاربر
    مدیر باز نشسته
    شماره عضویت
    242
    Level
    1
    Overall activity: 99.7%
    تشکر شده 15 بار در 13 ارسال
    درود بر شما
    بله این سریال یکی از سریالهای مورد علاقه ملت ایران بود که در اون زمان سرگرمی های زیادی نداشتند.در زمان پخش اون سریال من 9 ساله بودم .البته به جز بزرگترها ، بچه های همسن و سال من انقدر تحت تاثیر این سریال بودیم که مثلآ در محل زندگی ما نام قسمت پشتی مجتمع رو گذاشته بودیم " لیانشانپو" ... و جالب اینجاست که سالها به همان نام خوانده می شد.و بازی مورد علاقه ما هم در لیانشانپو این بود که هر کدوم می شدیم شخصیت های مورد علاقه مون در این سریال و تمام قصه را بازی می کردیم.... یادش به خیر من همیشه شیچین می شدم...
    در مورد پرسش ها هم ...بله درسته جناب کیکاووس یاکیده هم توی این سریال گویندگی کردند.اما من هم دقیقآ یادم نمیاد به جای چه شخصیتی.
    و در مورد صدای تینو هم آقای ولی الله مومنی گوینده این نقش بودند.فکر می کنم ژرژ پطرسی هم به جای امپراطور گویندگی کردند.دیگه یادم نمیاد...
    مدیر دوبلاژ هم جناب بهرام زند بودند که این سریال جزو اولین کارهایی بود که ایشون در مقام مدیریت دوبلاژ بودند.
    به هر حال پست جالبی بود باز هم خاطرات کودکی در من زنده شد.
    سپاسگزارم.

تمام سپاسم
    از آن کسیست که به من نیازی نداشت
    اما فراموشم نکرد.
    "کورش بزرگ"

4. Top | #4
    Awards:
    Master Tagger

عنوان کاربر
    مدیر کـــــــــل باشگاه
    شماره عضویت
    8
    Level
    1
    تشکر شده 544 بار در 176 ارسال
    با درود

پست جالبیست .

یاد آور خاطرات کودکی .

خاطرات جالبی در دوران کودکی برای ما ساخت .

بنده هم با آقا مهدی موافقم ، دوبله این سریال بود که آن را برای مخاطبین جذاب کرد .

بویژه گویندگی عالی استاد بهرام زند در نقش لین چان .

از جایی شنده بودم که کل دیالوگ های این سریال را آقای بهرام زند نوشتند .

صدای زنده یاد استاد مانی ( محمد خواجویها ) که این سریال را روایت کردند ، هرگز از خاطر کسانی که این اثر را دیده اند نخواهد رفت .

و اما گویندگان این اثر

تیتراژ: خسرو شمشیرگران ، راوی : محمد خواجویها (مانی) ، بهرام زند بجای (لین چان) ، مینو غزنوی بجای ( هوسانیانگ) ، پرویز ربیعی بجای (کائو چیو) ، حسین معمارزاده بجای (سانگ چیانگ) ، پرویز نارنجیها بجای (چائو کای)

تورج مهرزادیان بجای (وانگ لون) ، محمد عبادی بجای (شی چین 9 اژدها) ، ژرژ پطرسی بجای (امپراطور) ، ناصر ممدوح بجای (صورت آبی) ، منوچهر والی زاده ، عباس نباتی ، امیر هوشنگ قطعه ای ، حسین حاتمی

همت مومیوند ، امیر صمصامیان ، کیکاوس یاکیده ، تورج نصر ، شهروز ملک آرایی ، سیامک اطلسی ، شروین قطعه ای ، ولی الله مؤمنی ، اصغر افضلی ، حسین باغی ، مهدی آرین نژاد ، زهرا آقا رضا ، فهیمه راستکار

مریم شیرزاد ، عباس سعیدی ، خسرو شایگان ، عزت الله گودرزی ، عباس سلطانی

سرپرست گویندگان : بهرام زند

همانگونه که می بینید بسیاری از گویندگان این سریال اکنون در میان ما نیستند ... روانشان شاد .

البته همه این گویندگان عزیز در خاطرم نبودند ، برای اطلاعات بیشتر از این سریال و گویندگان آن می توانید به [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] مراجعه کنید .

یک خاطره در دوران کودکیم از این سریال : بیاد دارم پس از فصل امتحانات بود و زمان گرفتن کارنامه فرا رسید ، یکی از آشنایان در آن زمان 9 تجدید در کارنامه اش داشت ، برادر بزرگم در یک اقدام جالب بر او لقب شی چین 9 اژدها نهاد .

این هم خاطره ای بود که بنده از این سریال داشتم .

آقا مهدی سپاس فراوان از پست زیبای شما .

پیروز باشید .
    آنهایی که به اندازه ی بایسته دیوانه اند

تا خود را توانا به دگرگونه ساختن دنیا بدانند

همان هایی اَند که چنین می کنند

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

5. Top | #5
    Awards:
    Discussion Ender

عنوان کاربر
    گروه نقد و بررسي
    شماره عضویت
    783
    Level
    1
    کیسی جواب من رو نداد

کیکاوس یاکیده جای کی حرف زده.

در مورد تینیو ممنون خانم معظمی که جواب دادین

6. Top | #6
    Awards:
    Discussion Ender

عنوان کاربر
    گروه نقد و بررسي
    شماره عضویت
    783
    Level
    1
    در مورد صدای آقای کیکاووس یاکیده گمان کنم جای هایسانگ پرنده دوبله کرده بود.خودم به این نتیجه رسیدم تنهایی

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران خواننده این موضوع : 0

فعالیت :(نمایش - خوانندگان)

There are no names to display.

کلمات کلیدی این موضوع