تازه ها

مکالمه بین center و moazami

9 پیغام بازدید کنندگان

1. سلاااااااام.
    من تا هستم ....هستمالان شروع میکنم.
  2. ای بابا...کجایی پس آقا مهدی؟ باز که صغری کبری شروع شد!!!
    بیاید دیگه...همه منتظریم
  3. شما بسیار بسیار بسیار لطف دارید.هستم خواهر جان
  4. درود بر آقا مهدی گرامی
    نمی تونید باور کنید که چقدر از بازگشت شما خوشحال و ذوق زده شدم.خیلی خیلی خیلی خوش اومدید.امیدوارم اینبار دیگه به غیبت صغری و کبری تشریف نبرید...
  5. درود بر شما
    بله....مطمئن باشید انقدر پر سر و صدا برگشتید که به سرعت متوجه بازگشتتون شدم
    خوش اومدی.
    از بازگشتتون خوش حالم ...
  6. سلام من برگشتم
  7. به هر حال منظور من هم خودم نبود بلکه در مورد آقا حاتم بود که ناراحت شدم.امیدوارم دیگه هیچوقت تکرار نشه و شما هم به عنوان یک کاربر فعال در جمع ما ساعات خوشی را سپری کنید.یک مقدار که بیشتر با بچه ها و آقا حاتم آشنا بشید متوجه میشوید که چه انسان بزرگواری هستند.
    من هم جای خواهر شما هستم و ورودتون رو به باشگاه تبریک میگم
    عذر خواهی تون رو هم با کمال میل می پذیرم.
    در ضمن من خدای نگرده نگفتم که شما بی سوادید منظورم را اشتباه متوجه شدید.
    با سپاس
    معظمی
  8. این سایت یک مکان فرهنگیه و بیشتر افرادی که جرو مدیران و کاربرانش هستند جزو تحصیل کرده ها در سطح جامعه هستند از جمله آقا حاتم که بسیار در رشته ی خودشون ماهر و قابل احترام هستند و ما هیچوقت به خودمون اجازه نمی دیم که به ایشون کوچکترین بی احترامی کنیم.و ایشون بسیار بسیار انسان فعالی هستند طوریکه چند جا کار می کنند و به همین دلیل نمی تونن زود به زود به سایت بیان.و همه ی ما در این باشگاه برخوردی توام با احترام با یکدیگر داریم.در ضمن این چند روزه به استثنا طوری شده بود که همه گرفتار بودند و برای اولین بار این مورد پیش اومده بود که مدیران نتونسته بودند به سایت سر بزنند.
  9. اول درود
    و بعد اینکه درست متوجه منظورتون نشدم؟ بنده یکی از فعالترین اعضای این باشگاه هستم...
    و به دلیل اینکه مسافرت بودم نتونستم چند روز بیام....
    باز هم میگم منظور پیامتون رو متوجه نشدم.
نمایش پیغامهای بازدید کننده 1 از 9 تا 9
درباره گویندگان بدون مرز
گویندگان بدون مرز،بنیانگذارگویندگی اینترنتی درفضای مجازی وب،توسط مبتکرایرانی سیدحاتم هاشمی درسال1389راه اندازی شده وباحمایت و تلاشهای خسروبهنوری ودیگرمدیران وپرسنل زحمت کش آن،به عنوان یکی ازبرترین سایتهای کارآفرین کشور،به دنبال گسترش صدابازیگری وگویندگی به زبان فارسی می باشد .
دوستان و حامیان